Дводенний тренінг: "Мультидисциплінарний підхід до виявлення та надання комплексної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства
05 Березня 2020

☝️Продовжуємо протидіяти домашньому насильству на Полтавщині. Светлана Большева, програмний спеціаліст БО «Свет надежды» / CO «Light of Hope» та Olga Grishko, запрошений тренер у співпраці з Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДАпровели дводенний тренінг: "Мультидисциплінарний підхід до виявлення та надання комплексної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства". 👩‍🏫Учасники - представники МДГ Чутівського та Шишацького районів, міста Горішні Плавні.
Надали відповідні знання, посприяли формуванню вмінь та навичок у сфері протидії домашньому насильству в умовах змін у законодавстві (ідентифікації постраждалих від домашнього насильства, взаємодії у наданні допомоги постраждалим фахівцями, які працюють в цьому напрямку).

Тренінг проводиться в рамках проекту «Запровадження 
(налагодження) механізму взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі в Полтавській області» за підтримки U.S. Embassy Kyiv Ukraine.