Офіційна презентація Print studio “My Space”
03 Червня 2021

СЬОГОДНІ У ПОЛТАВІ ВІДБУЛАСЯ СЕНСАЦІЙНА ПОДІЯ, ЯКА МАЄ ЗНАЧЕННЯ ДЛЯ ВСІЄЇ УКРАЇНИ!

Офіційна презентація Print studio “My Space”. Це перший напрямок у діяльності соціального підприємства, що працевлаштовує жінок, які постраждали від домашнього насильства у Полтавському регіоні. 

Розвиток соціального підприємництва, опанування нових професій, набуття фінансової незалежності, розкриття величезного потенціалу та створення унікальних принтів на текстильній продукції (футболки, світшоти, худі, куртки, екосумки, екоторби, маски індивідуального захисту та багато іншого) - тепер це все сміливо можна говорити про нову студію “My Space”! Це злагоджений колектив жінок, які опанували графічні редактори та технічне обладнання для нанесення принтів на текстильній продукції. 
Також учасники офіційного відкриття почули головні мотиви створення такої студії, її важливу соціальну мету і побачили дефіле за участі модельної агенції “Margo” та  жінок, постраждалих від домашнього та гендерно обумовленого насильства – клієнток Притулку для жінок БО «Світло надії». На дефіле була представлена перша колекція текстильної продукції з нанесенням унікальних принтів від  студії “My Space”.

Однією із найважливіших подій цього заходу стало підписання двох договорів про співпрацю - із БО “TBpeopleUkraine” та БО “FREE ZONE”. Тож уже незабаром ці організації отримають свої якісні та унікальні замовлення.
Відтепер кожен може замовити товари та послуги у Print studio "My Space" та підтримати розвиток соціального підприємництва за адресою м. Полтава, вул. Сапіго, 3. Тел. 066 532 29 07. 
Цим ви допоможете забезпечити трудову зайнятість, усвідомити свою важливу роль у розвитку підприємництва та власного становлення, а також сприяти економічній незалежності жінок, що постраждали від домашнього насильства.

Презентація Print studio «My Space» відбулася у рамках компоненту «Посилення національних і регіональних механізмів побудови адаптивної, підзвітної та економічно ефективної системи протидії та запобігання насильству за ознакою статі», що реалізується Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні за імплементації МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» при фінансовій підтримці Посольства Великої Британії в Україні.