На Полтавщині посилять співпрацю у напрямку виявлення дітей-ПТЛ
27 Жовтня 2017

На базі головного офісу БО «Світло надії» провели засідання круглого столу «Підвищення рівня виявлення дітей-ПТЛ та сприяння їх доступу до допомоги та захисту в Полтавській області». На захід запросили представників суб’єктів національного механізму взаємодії обласного рівня: відділу ювенальної превенції, відділу боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУ ГН в Полтавській області, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА, Служби у справах дітей, Департаменту охорони здоров’я, Департаменту освіти і науки та Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

В рамках заходу фахівці БО «Світло надії» презентували ініціативу щодо посилення роботи Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Полтавській області з підвищення рівня виявлення дітей-ПТЛ та сприяння їх до допомоги та захисту в Полтавській області.

«За останні півтора року, що ми спільно із партнерами та за підтримки представництва міжнародної організації з міграції в Україні реалізуємо Національний механізм у сфері протидії торгівлі людьми, маємо суттєві напрацювання: сформовані у всіх районах області мультидисциплінарні робочі групи та конкретні випадки, коли люди, які потрапили у ситуацію торгівлі людьми, отримали відповідний статус та комплексну професійну допомогу», – сказала програмний спеціаліст БО «Світло надії» Ольга Гришко.

Окремо запрошені обговорили план спільної діяльності із представниками мультидисциплінарної робочої групи з питань протидії торгівлі людьми у Полтавській області при Міжвідомчій координаційній раді з гендерних питань та проблем сім’ї при Полтавській облдержадміністрації.

Учасники зустрічі акцентували увагу на необхідності посилення співпраці у означеному напрямку та обговорили перші спільні кроки, які вже цьогоріч будуть реалізовуватися на Полтавщині.