Налагоджуємо ефективну співпрацю з питань захисту прав жінок та дітей, які постраждали від домашнього насильства
28 Липня 2021

28 липня директорка Притулку для жінок БО “Світло надії” Олена Чикурова та старший інспектор з особливих доручень відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності (з дислокацією в Полтавській області) Управління дотримання прав людини Національної поліції України підполковник поліції Наталія Нечепуренко вкотре зустрілися задля обговорення нагальних тем щодо спільної діяльності.

У ході робочої бесіди обговорили шляхи взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству на території Полтавської області, визначили механізми удосконалення подальшої співпраці з питань захисту прав жінок та дітей, які постраждали від домашнього насильства. 

Зокрема Наталія Нечепуренко провела інформативну бесіду з жінками та у межах компетенції надала консультацію щодо вирішення проблематики домашнього насильства. 

Окрім того, Олена Чикурова домовилася зі старшим інспектором про проведення спільних заходів для дітей, які знаходяться під опікою Притулку. Так, найближчим часом вони зможуть відвідати Кінологічний центр та познайомитися із тренованими поліцейськими собаками. Також дітям продемонструють на практиці як тварини шукають наркотики, виконують складні команди та затримують злочинців.

Притулок для жінок працює за фінансової підтримки Управління соціального розвитку Полтавської міської ради та Департаменту культури, молоді та сім'ї ПМР.