Працюємо над вдосконаленням послуг для ВІЛ-позитивних із числа засуджених
20 Грудня 2021

Днями провели робочу зустріч із завідувачем медичної частини ДУ «Божковська виправна колонія (№16)», на якій обговорили забезпечення потреб засуджених з ВІЛ-позитивним статусом. Тут кількість осіб, які мають ВІЛ значно збільшилася внаслідок перенаправлення клієнтів з розформованих установ. Тож, керівник відділу пенітенціарних програм БО «Світло надії» передав до установи інформаційні матеріали з питань замісної підтримувальної терапії та доконтактної профілактики.

«Ефективний підхід до стратегій забезпечення якісної профілактики серед уразливих груп дуже важливий в установах відбування покарань. Одночасно ми прагнемо максимально широко інформувати засуджених про програму ЗПТ задля успішного лікування наркозалежності», - говорить Іван Бабіюк.

Діяльність триває в межах проєкту “Сталість послуг заради життя” за сприянням міжнародної організації PATH в рамках проекту «Заради життя: якісні інтегровані послуги з ВІЛ, туберкульозу та вірусного гепатиту С для людей в конфлікті з законом» («Заради життя» / «Serving Life») за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID Ukraine - USAID Україна.