Юні тренери вже проводять превентивні заходи з протидії торгівлі людьми
02 Листопада 2017

Наші юні тренери вже активно включилися в роботу щодо запобігання торгівлі людьми та її первинної профілактики! У власних навчальних закладах вони проводять превентивні заходи за методом "рівний-рівному". У Полтавському кооперативному коледжі тренінг провели Мисник Іра та Мись Богдана. "Ми організували заняття з елементами тренінгу, використовували інтерактивні методи навчання , як наприклад, гра "Міфи та факти про торгівлю людьми", роботу з електронною презентацією, переглянули документальний фільм "Життя на продаж" та обговорили його", - розповіли юні тренери.

Загалом, учасники досить позитивно сприйняли таку форму роботи: вони активно цікавилися темою, були уважними та вели конструктивний діалог із тренерами. "Особливу увагу приділили заходам безпеки при працевлаштуванні, розповіли про телефон "гарячої лінії 527", корисні Інтернет-ресурси та організації, які надають допомогу мігрантам та постраждалим від торгівлі людьми. Тренери дали учасникам відповідні інформаційні буклети", - додала Ольга Гришко, програмний спеціаліст БО "Світло надії".  

Захід організовано в рамках проекту «Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді, які навчаються в професійно-технічних навчальних закладах та відвідують/перебувають в спеціалізованих установах Полтавської області, щодо безпечної міграції та працевлаштування», що реалізує БО "Світло надії" у партнерстві з IOM Ukraine за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.