Торгівля людьми - проблема сьогодення
03 Листопада 2017

"Якщо я не їду закордон, зі мною такого точно не станеться", "торгівля людьми - це, переважно, торгівля органами" - такі стереотипи панують серед учнівської молоді. Проте, факти говорять самі за себе: 88% постраждалих потрапили у трудове рабство, 7,6% - сексуальне, а 2% - примусове жебрацтво. І майже половина всіх, хто стикнувся з такого проблемою, мають професійно-технічну освіту! Тому фахівці БО "Світло надії" підготували юних тренерів, які у своїх навчальних закладах проводять роботу щодо запобігання торгівлі людьми та її первинної профілактики! За методом "рівний-рівному" заняття провели вже і в Полтавському коледжі нафти і газу. "Ми розвінчали міфи про торгівлю людьми, розповіли факти про це явище, подивилися фільм "Життя на продаж". Його сюжет базується на реальних історіях тих, хто потрапив у ситуацію торгівлі людьми", - пояснили тренери-учні Полтавського коледжу нафти і газу.

"У юних тренерів є свіжі ідеї, бажання передавати свої знання. Ми підтримуємо їх, надаємо всю необхідну інформацію, консультуємо, відвідуємо заходи, які, власне, вони проводять", - розповіла Ольга Гришко, програмний спеціаліст БО "Світло надії".  

Захід організовано в рамках проекту «Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді, які навчаються в професійно-технічних навчальних закладах та відвідують/перебувають в спеціалізованих установах Полтавської області, щодо безпечної міграції та працевлаштування», що реалізує БО "Світло надії" у партнерстві з IOM Ukraine за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.