Навчаємо підприємців успішному бізнесу
07 Листопада 2017

Стартував дводенний тренінг із мікропідприємництва для діючих ФОПів, які вже більше, ніж півроку, розвивають свою справу. Навчатися до Полтави приїхали підприємці зі всієї України. "Сьогоднішній треніг розрахований на тих ФОПів, які офіційно зареєстровані, сплачують податки і мають досвід практичної діяльності в бізнесі. Учасники представляють абсолютно різні сфери: харчову, перукарські послуги, торгівлю... Після навчання всі отримають сертифікат", - пояснила Юлія Трунова, тренер  проекту "Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення в Україні".

"Ми порадимо учасникам, як можна  будувати свою діяльність так, щоб отримувати прибуток, навчимо  писати бізнес-план, прораховувати ризики, складати маркетингову стратегію, визначати цінову політику, робити SWOT - аналіз бізнесу", - наголосив Олег Хомяк, представник IOM Ukraine. 

Захід організовано в рамках проекту "Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення в Україні", що реалізує БО "Світло надії", у партнерстві з Представництвом в Україні Міжнародної організації з міграції за фінансової підтримки Європейського Союзу.