Безпека суспільства - головне завдання служби пробації
16 Листопада 2017

Керівники підрозділів пробації із Полтавської, Сумської та Харківської областей протягом двох днів навчатимуться на тренінгу "Посилення партнерства з місцевою владою та ЗМІ". Сьогодні вони розглянули систему органів влади в Україні, їх функції та завдання; ефективні інструменти посилення партнерства з органами місцевого самоуправління, інструменти впливу на процеси прийняття рішень. А вже завтра на керівників підрозділів пробації чекає бюджетна адвокація та тема роботи зі ЗМІ.

«Безпека суспільства -  головне завдання служби пробації! Без ефективної підтримки органів місцевого самоврядування і органів виконавчої влади, вона не зможе ефективно працювати. Ми розглядаємо міські, обласні програми боротьби зі злочинністю і профілактики правопорушень, бо це головні нормативні документи на рівні органів місцевої влади, які декларують у політику напрям профілактики правопорушень", - розповів Роман Дрозд, заступник виконавчого директора БО "Світло надії".

"Ми хочемо, щоб служба пробації була публічнішою на місцях, посилила свою роботу не тільки з органами місцевої влади, але і зі ЗМІ. Що ж стосується ефективної праці, такою вона може бути саме тоді, коли її підтримує місцева влада, шляхом виділення приміщень, додаткового фінансування, компенсації проїзду співробітників пробації до правопорушників", - додав Олексій Загребельний, виконавчий директор ГО "Клуб "Шанс" м. Суми.

Тренінг "Посилення партнерства з місцевою владою та ЗМІ" відбувається в рамках проекту DVV International "Посилення потенціалу співробітників служби пробації у сфері ресоціалізації засуджених".