Продовжуємо активну співпрацю з УМСА!
01 Лютого 2018

Клієнтки Центра для жінок, які опинилися у скрутних життєвих обставинах - під надійним захистом кращих медиків УМСА
Днями вони завітали до нас та встановили санітарні бюлетені, присвячені пропаганді здорового способу життя, питанням профілактики захворювань та боротьбі зі шкідливими звичками. «Ми розповіли  нашим гостям про спектр соціальних послуг, що надаються тут, звідки  жінки дізнаються про заклад, як ми робимо перенаправлення, про механізми взаємодії з владою» - говорить керівник Центра Олена Чикурова і наголошує: «Важливо, щоб в майбутньому лікарі могли підказати постраждалим від насильства жінкам куди можна звернутися за допомогою».

Наразі у  Центрі проживає 11 жінок та стільки ж дітей.  

«Мене вразило, що є такі жінки, які страждають від насильства, але дуже сподобалося в яких вони проживають тут умовах, приємно вразили затишні кімнати» - розповідає Тетяна Плужник, кандидат медичних наук, старший викладач кафедри соціальної медицини, організації та економіки охорони здоров’я.

Лікарі завітали із корисним подарунком: стендом із санітарними бюлетенями, виготовленим студентами 5 курсу медичного факультету №1 і №2.

«Такі бюлетені виховують у нашого населення дбайливе ставлення до життя та навколишнього середовища» - говорить Тетяна Плужник.

В майбутньому кафедра соціальної медицини, організації та економіки охорони здоров’я УМСА також планує проводити подібні екскурсії для своїх студентів. Зустріч відбулася за ініціативи завідуючої кафедри соціальної медицини, організації та економіки охорони здоров’я з біостатистикою Ірини Голованової .