Звiти

Презентуємо результати дослідження “Медико-соціальні послуги в період пандемії на Полтавщині” в рамках проекту "Комплексний підхід у подоланні наслідків епідемії COVID 19 у Полтавській області",  що  впроваджується спільно з Мережа 100 відсотків життя Рівне за фінансової підтримки Європейського Союзу.


Розмiр файлу 20.234 мб

Звіт про програмну діяльність організації у 2015 році

Розмiр файлу 2.035 мб

Документи

Туберкульоз - виліковний! І це найголовніше.

Розмiр файлу 11.757 мб

29 січня 2018 року в актовій залі Полтавського обласного клінічного диспансеру (вул. Миколи Дмітрієва, 7а) БО «Світло надії» спільно з Департаментом охорони здоров’я Полтавської ОДА та за підтримки Проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» провели зустріч-нараду для фахівців області щодо надання ВІЛ-послуг та досягнення їх стійкості.

"Сьогодні фахівці пілоту презентували завдання, механізми та результати роботи пілоту, подальші плани щодо поширення успішного досвіду на інші райони Полтавської області. Пілот впродовж 2-х років реалізовувала БО «Світло надії», яка спрямовує свої зусилля на імплементацію послуг для ВІЛ-позитивних клієнтів та представників уразливих до ВІЛ груп у лікувальних закладах Полтавщини. Спільно з партнерами нам вдалось реформувати первинну ланку та інтегрувати ВІЛ-послуги у первинну систему надання медичної допомоги. Тепер пройти тест на ВІЛ швидкими тестами можна у свого сімейного лікаря», – зазначив Сергій Жук, керівник напряму адвокації БО «Світло надії».

"Полтавщина стала одним із регіонів, де  було втілено модель сталості ВІЛ-послуг, це дозволить ефективно використовувати існуючі фінансові та кадрові ресурси регіону, а відтак стати незалежним від допомоги міжнародних донорів, яка має свої терміни надання та пріоритети. Такий підхід допоможе ефективно використати існуючі ресурси, що дозволить взяти епідемію ВІЛ-інфекції/СНІДу під контроль, проводити профілактичні заходи для представників групи найвищого ризику до ВІЛ та створити найкращі умови для діагностування та лікування ВІЛ для мешканців Полтавської області», - додав Олексій Яременко, керівник Проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії».

Загалом до конференції долучилися керівники органів влади і управління, а також закладів охорони здоров’я обласного, районного і міського рівня, представники неурядових організацій і міжнародних проектів.

Програму заходу можна завантажити за посиланням тут.

Розмiр файлу 44 кб

Мета: представити досвід та результати реалізації Пілоту «Сталість ВІЛ-послуг у Полтавській області» щодо побудови стійкої моделі надання послуг у сфері ВІЛ у місті Полтава та Полтавському районі та пропозиції щодо поширення успішного досвіду на території Полтавської області.

Учасники заходу: керівники органів влади і управління, а також закладів охорони здоров’я обласного, районного і міського рівня, представники неурядових організацій і міжнародних проектів, представники засобів масової інформації.


Розмiр файлу 588 кб

2017 р.

Розмiр файлу 13.711 мб

2016 р.

Розмiр файлу 10.705 мб

2017 р.

Розмiр файлу 1.647 мб